Єдиний реєстр козацького народу України

Пропонуємо Вам співпрацю в інформативному колі сайту KOZAK .UAствореного активними козаками для розміщення інформації про діяльність козаків та  козацьких організацій в Україні та за її межами. Сайт існує вже більше року, не є належним до якихось груп і об`єднань, а тільки відтворює реальну картину на  сьогодення козацтва України та козаків  закордоном.

На сайті KOZAK.UA  розташований Єдиний реєстр козацького народу, де зареєстровано самостійно  близько  3.000 тисяч  козаків, козачок козацького роду. Також створений реєстр  КТГ, де можуть реєструватися Козацькі   Територіальні Громади по всій Україні. Є  перелік  Всеукраїнських  структур  згідно інформації  Міністерства   юстиції.

На разі збирається інформація про місцеві  козацькі організації та осередки , оскільки їх нараховується близько 1500 тисяч , для  розміщення їх на сайті KOZAK.UA

Менеджери сайту  поставили за завдання в розділі Всеукраїнські козацькі організації,  поновляти інформацію про Вас і Вашу діяльність. Оскільки Ви маєте свої сайти , хотіли б мати  інформацію про Вас  і на сайті, що  керує діяльністю всіх козаків України.

З допомогою нашого менеджера  або самостійно Ви маєте змогу заносити  свою інформацію  до нашого сайту.

Якщо  у Вас   є свій реєстр козаків та Ви бажаєте  внести їх на ряду до загального  державного громадського Єдиного   реєстру  козаків України, звертайтеся  за додатковою інформацією щодо сайту за e-mail:  info@www.kozak.ua

http://www.kozak.ua/

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *